Pytania na temat kosmetyków naturalnych

Coraz więcej osób prosi o kosmetyki naturalne. Jednak, co zaskakujące, wciąż nie ma wiążącej definicji tego, co mogą nazwać "kosmetyki naturalne" - brak wymagań politycznych i (nadal) brak normy ISO.
Niemniej istnieją różne krajowe i międzynarodowe wytyczne, które są dedykowane Stowarzyszeniom zostały przygotowane - takie. COSMOS i BDIH. Ściśle stosujemy się do tego. Kosmetyki naturalne to dla nas:

  • Wyłącznie naturalne materiały, nic, co jest syntetyzowane chemicznie.
  • Naturalność i prostota w przepisie: bez dodatków, takich jak kolor, aromat lub konserwanty, ale wysoka koncentracja skutecznych substancji naturalnych i tylko te zaróbki, które zapewniają, że można dobrze używać kremów i serum.
  • Oczywiście żadnych eksperymentów na zwierzętach.

Konwencjonalne kosmetyki używają wielu chemikaliów i produktów ropopochodnych, które podrażniają wrażliwą skórę (na przykład, krótko łańcuchowe alkohole) - i niektóre, które są nawet bezpośrednio niebezpieczne dla zdrowia, takie jak glikole polietylenowe. Dzięki naturalnym kosmetykom konsekwentnie robisz to bez takich substancji. Otrzymasz również produkty bardziej uczciwe od nas: wyjaśnimy Ci dokładnie, co jest zawarte w twoim produkcie - bez konieczności najpierw studiowania farmakologii. Poza tym zostawiamy wszystko, co nie ma dla ciebie wartości dodanej.
Ponadto, konwencjonalne kosmetyki nie są bardzo trwałe: od ropy naftowej po metale zawierają wiele substancji, które są dostępne tylko w ograniczonym zakresie i które są pozyskiwane z natury z dużą ilością zanieczyszczeń i wysokim zużyciem energii. Odnawialne zasoby naturalnych kosmetyków działają w harmonii ze środowiskiem.
Wreszcie, co ważne, coraz więcej osób jest ważnych, aby uniknąć niepotrzebnego cierpienia wśród zwierząt. W przeciwieństwie do konwencjonalnych kosmetyków naturalne kosmetyki zrezygnują z eksperymentów na zwierzętach. Nasze naturalne kosmetyki są całkowicie wolne od substancji używanych przez zabite zwierzęta, wiele z nich jest nawet całkowicie wegańskich.

Pytania dotyczące naszych produktów

Nasze składniki pozyskujemy od renomowanych dostawców i poddajemy weryfikacji niezależnej. Składniki oznaczone jako "ekologiczne" są certyfikowane przez niezależną organizację testującą ECOCERT zgodnie z rygorystycznym, uzgodnionym międzynarodowo standardem COSMOS i wytycznymi ECOCERT dotyczącymi kosmetyków naturalnych i organicznych. Pozostałe składniki odpowiadają również - potwierdzone przez ECOCERT - ich wytycznym dotyczącym kosmetyków naturalnych i organicznych. Ponadto konsekwentnie bronimy wolności naszych produktów przed eksperymentami na zwierzętach zgodnie z Rozporządzeniem UE 1223/2009. Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat? Z przyjemnością! Czytaj więcej na https://my-real-cosmetics.com/Certyfikaty lub skontaktuj się z nami!
Używamy tylko substancji z pozytywnej listy BDIH.

Kosmetyki naturalne to nie tylko biznes dla kobiet. Coraz więcej mężczyzn rozpoznaje kojące działanie dobrej pielęgnacji skóry - i polega bezpośrednio na oryginale: sile natury.
Dla każdego z naszych produktów zobacz opis produktu, tabelę ze szczegółami produktu ... w tym, dla kogo jest szczególnie polecany. Ponieważ krem do ujędrniania piersi i brzucha dla matek możesz oczywiście użyć jako człowiek - ale prawdopodobnie nie z takim samym sukcesem;)

Nasze produkty są delikatne i naturalne - dzięki czemu można je bezpiecznie używać podczas ciąży.
Nasz aktywny kompleks Moringa jest specjalnie zaprojektowany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią!

W pełni angażujemy się w naturalne składniki. Tam, gdzie to właściwe i możliwe, pozyskujemy je z rolnictwa ekologicznego i stale zwiększamy ten udział. Wiele ziół i tym podobne są one jednak zbierane bezpośrednio na wolności - odpowiednio, oczywiście, bez biologicznego uszczelnienia;) Niestety niektóre substancje nie zawsze są dostępne w wystarczającej ilości z biokertyfikowanych źródeł. Ale nawet tutaj zwracamy szczególną uwagę na certyfikację zgodnie z międzynarodowym standardem kosmetyków COSMOS.
Na stronach sklepu dla naszych produktów wskazujemy udział składników organicznych.

Nie wszystkie nasze produkty są wegańskie - w niektórych przypadkach np. zawierają kwas mlekowy. Ale wielu - i więcej - jest całkowicie wegańskich. W sklepie, a także na opakowaniu nasze produkty wegańskie są wyraźnie oznaczone.
Wszystkie nasze produkty są wolne od substancji pochodzących od zabitych zwierząt i konsekwentnie rezygnują z testów na zwierzętach.

Trzymamy się ściśle listy pozytywnej BDIH i całkowicie powstrzymujemy się od parabenów.

Gdzie mogę znaleźć składniki twoich naturalnych kosmetyków?

Dla każdego z naszych produktów znajdziesz wszystkie składniki w sklepie, na opakowaniu lub w ulotce. Poza tym szczegółowo tłumaczymy na naszych stronach w języku potocznym, jakie są aktywne składniki i zaróbki kryjące się za angielskimi i łacińskimi nazwami.

Staramy się pomijać wszystkie substancje, które nie przyczyniają się bezpośrednio do efektu lub zastosowania. Alkohole są jednak często bardzo pomocne, ponieważ zapobiegają kolonizacji i replikacji bakterii w produkcie.
Alkohol to jednak nie tylko alkohol: Agresywne, krótkołańcuchowe alkohole atakują skórę i ją wysychają. Dobre alkohole to jednak długołańcuchowe, tak zwane alkohole tłuszczowe. Alkohole tłuszczowe pochodzą od kwasów tłuszczowych występujących w częściach roślin. Sprawiają, że skóra staje się jędrna, nie jest drażniąca ani komedogenna, co oznacza, że nie sprzyjają ani zaskórnikom, ani pryszczom. Większość tłuszczowych alkoholi rozprasza się przed lub w trakcie aplikacji i nie przenika przez skórę.
Gdziekolwiek używamy alkoholi, polegamy na takich tłuszczowych alkoholach. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o naszych zaróbkach.

To zależy od tego, na co jesteście uczuleni. Nasze naturalne kosmetyki konsekwentnie rezygnują z substancji drażniących skórę, wywołujących alergie i dlatego są o wiele łagodniejsze niż konwencjonalne kosmetyki. Ale używamy ziołowych składników w wysokiej koncentracji. I oczywiście zawsze są ludzie - choć nieliczni - którzy są uczuleni na te rośliny. Przynajmniej nie możesz tego wykluczyć. Jeśli znasz alergię, spójrz na nasze aktywne składniki i zaróbki lub zapytaj nas.

Nasze produkty czyszczące pomagają uzyskać widoczną i zauważalnie czystszą skórę. Znajdziesz tu również nasze produkty z naturalnych kosmetyków do pielęgnacji skóry tłustej.

Wiele naszych produktów zostało opracowanych specjalnie dla potrzeb dojrzałej skóry - aktywnie przeciwdziała starzeniu i zmęczeniu, nawilża i odżywia. Tutaj znajdziesz nasze naturalne produkty kosmetyczne dla skóry dojrzałej.

Nasze produkty zawierające mocznik są szczególnie dobre w leczeniu wyprysku, ponieważ są to własne systemy naprawy podporowej skóry i zawierają składniki przeciwzapalne.

Trwałość naszych ręcznie robionych produktów znajdziesz na stronie produktu w sklepie.

Pytania na temat sklepu

W większości przypadków nie - ponieważ w Niemczech dostawa jest wolna od wartości zakupu wynoszącej 30 euro. Poniżej tej wartości koszty wysyłki wynoszą 3,95 Euro.
W przypadku dostawy do innych krajów UE płacisz do 70 euro wartości zakupu 6,95 euro, na całym świecie dostawy do wartości 100 euro zakupu 9,95 euro. Powyżej tych limitów dostawa jest bezpłatna.

Chętnie dostarczamy nasze kosmetyki naturalne do każdego kraju na świecie. W przypadku dostaw poza Niemcy należy uwzględnić odpowiednie informacje o wysyłce. W przypadku dostaw poza UE w twoim kraju mogą obowiązywać opłaty celne, podatek od sprzedaży i inne koszty w zależności od wartości towarów.

Oczywiście masz 14 dni na odstąpienie od odbioru towaru lub 30 dni od złożenia zamówienia. W tym czasie możesz zwrócić nieotwarte, oryginalne zapakowane towary w dowolnym momencie bez podania przyczyny i otrzymać zwrot całej ceny zakupu. Aby odwołać i głosować na zwrot, skorzystaj z naszego przykładowego formularza na stronie Wypłata, gdzie możesz również znaleźć więcej informacji.

Oferujemy wszystkie typowe opcje płatności: PayPal, karta kredytowa, polecenie zapłaty EC lub Amazon Pay.

Jeśli posiadasz kod rabatowy lub kuponowy, możesz go wykorzystać w procesie sprzedaży, wpisując kod w odpowiednim polu. Niektóre rabaty promocyjne są już automatycznie przyznawane użytkownikowi - o tym właśnie informujemy w procesie składania zamówienia.